Тімбілдінг на природі Киів. Виїзні квести. Київ.  Staff picnic.  

  Киів   +38 (066) 312-32-18|| , (063)237-28-93

 

/   На головну     /      Тімбілдінг   /    Бізнес ігри    /    Квести     /      Контакти     /      Ціни.    /


Тренінг Центр Альянс. Тімбілдінг Київ.Тренінг Центр
 
«Альянс»

 

*Тімбілдінг на природі.  *Літній тімбілдінг.  *Командні активності на природі.

Замовити проведення тімбілдінгу в Києві.


Тренінг Центр «Альянс» проведе тімбілдінг на природі в будь-якому зручному для вас місці - заміській базі, лісовій галявині або в парку. Якщо ви плануєте корпоративний пікнік, літній корпоратив, увімкніть командну вправу або командну гру. Ми маємо великий вибір командних активностей на природі. Наші авторські програми – ігри командної взаємодії та командні квести – це динамічний тимбілдинг, що забезпечує 100% залучення всіх учасників. А наш двадцятирічний досвід є гарантією успіху.

 

Летний тимбилдинг на природе. Киев.

Наші програми для тімбілдингу на природі допоможуть вашим співробітникам:

   Згуртувати колектив.

   Розвинути емоційний інтелект.

   Отримати заряд позитивних емоцій.

   Провести тімбілдинг з максимальною користю для компанії.


 Замовте та переконайтеся самі! 

 

ІГРИ КОМАНДНОЇ ВЗАЄМОДІЇ


  Чи замислювалися, що включити в програму для тімбілдингу на природі?
Ігри командної взаємодії – чудовий вибір!
Ігри командної взаємодії – класика, перевірена роками! Це оригінальний сюжет, легенда та комплекс вправ, які не тільки піднімуть командний дух, а й укріплять стосунки у команді. Тімбілдинг такого формату дає можливість розвинути важливі навички, які такі необхідні для спільної роботи: взаємодія, комунікації, делегування повноважень.
Ігри командної взаємодії студії інтелектуальних ігор "Пелікан" - це поєднання командних завдань, барвистого реквізиту, запальної тематичної музики.
Ігри дозволяють виявити творчі, інтелектуальні та логічні здібності ваших співробітників.
 


Тимбилдинг на природе в Греческом стиле. Командная игра Олимпиада.БОГИ ОЛІМПУ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

   Командна гра у грецькому стилі. Гра включає активні стилізовані командні завдання. На відміну від спортивних змагань, задля досягнення перемоги, головну роль відіграє не спортивна підготовка, а командний дух, вміння розрахувати свої сили та вчасно підтримати товаришів по команді.

 Відео.


МЕКСІКАНСЬКІ КАНІКУЛИ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

  Командна гра у мексиканському стилі. У програмі тімбілдінга, активні рухливі командні завдання. Команді належить вирушити на Тихоокеанське узбережжя Мексики для того, щоб взяти участь у щорічному карнавалі. У процесі напруженої боротьби учасники одержують атрибути, які допоможуть командам виступити на мексиканському карнавалі та отримати Гран Прі.
Відео


Тимбилдинг на природе. Командная игра в ковбойском стиле на загородной базе.ПРИГОДИ НА ДИКОМУ ЗАХОДІ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

Командна пригодницька гра у стилі Wild West перенесе вас на "Дикий Захід" Північної Америки. Гра включає оригінальні завдання, серед яких є рухливі - такі як "Родео" і "Ранчо". Творчі здібності учасники зможуть проявити під час постановки фільму у стилі "Вестерн". На учасників також чекають вправи у тирі і запальні ритми кантрі.
Презентація

Відео

 
Командный квест на природе на корпоратив. Квест на выпускной.СКАРБИ АМАЗОНКИ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

 Динамічна командна гра з елементами курсу виживання в "дикій природі". Для активних, фізично підготовлених працівників. Досягти поставленої мети, стати переможцем у квесті зможе той, хто зберіг інстинкт виживання, виявив велику волю до перемоги, уміння виходити зі складних ситуацій. Всі завдання та командного квесту побудовані таким чином, що їх можна виконати лише завдяки чіткій та злагодженій роботі команди.                  Відео.


Тимбилдинг на природе. Квест в пиратском стиле на корпоратив на природе, на острове.ПІДКОРЮВАЧІ МОРІВ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

Тематичний тимбілдинг "Підкорювачі Морів" з елементами мотузкового курсу спрямований на згуртування команд, формування командного духу, розвиток навичок командної взаємодії. Випробування морською стихією та досягнути соєю мети зможуть лише найстійкіші та найзлагодженіші команди. Оригінальні завдання тимбілдингу допоможуть учасникам підняти тонус, покращити взаєморозуміння та набратися сил.

Відео.


 Заказать приключенческий выездной квест на корпоратив. Организация квестов Киев.ДУХ КАІВІ.
Тематичний тімбілдінг на відкритому майданчику.

Літній тімбілдінг з екзотичними завданнями для проведення на пляжі, поблизу озера, річки чи басейну. Події розгортаються на одному з Гавайських островів – Коуаї. Дух Каїві охороняє це райське місце. Щоб залишитися на острові, і насолодитися всіма принадами місцевої природи, командам належить скласти "заклинання".
Ви готові вирушити у захоплюючу подорож?
Дізнатися що сильніше – дух КАІВІ чи ваш КОМАНДНИЙ ДУХ?
Бронюйте тематичний тимбілдинг "Дух Каїві"!"!

Відео

МАНДРІВКА В ЕЛЬДОРАДО.

Тематичний пішохідний квест.

Мексика - загадкова земля - батьківщина древніх цивілізацій Ацтеків, Інків та
Майя. Не випадково казкову країну, земний рай «Ельдорадо», мандрівники шукали саме тут. На вас чекають пригоди, головоломки, логічні завдання.

 

Кількість учасників: 10 - 50.
Тривалість 2-3 години.

 

ЧОРНІ ПЕРЛИ.

Заказать аудиторный тренинг Киев. Софт Скилз тренинг. Выездные квесты для взрослых Киев.Комунікативна рольова гра у піратському стилі.

 

Йо-хо-хо, у сюжетно-рольовій грі " Чорні перли " ви перетворилися на піратів і
капітанів. Гра не тільки допоможе краще зрозуміти історію, але й розвинути
важливі навички - Soft skills . В ігровому форматі учасники навчаться ефективно
спілкуватися, вести переговори та працювати у колективі. Цікаво та захоплююче
проведуть час зі своїми колегами. Впізнають своїх співробітників із нового боку.
Гра особливо сподобається прекрасній половині людства. Відео►

 

 

 

КОМАНДНІ ТРЕНАЖЕРИ

 
 Мета командних тренажерів – тренування командних навичок. На відміну від ігор командної взаємодії, командні тренажери складають із вправ без прив'язки до тематики. Таким чином можна гнучкіше підходити до складання програми тімбілдингу. Якщо ви замовляєте на тимбілдинг командні тренажери, то вам надається великий набір вправ, серед яких ви можете вибрати вправи під цілі та завдання. Наприклад, передбачити складність виконання завдань. Вибрати спрямованість завдань – управління часом, ресурсами, планування, узгодженість, синхронність. Програми з тимбілдингу з командними тренажерами дозволяють оцінити рівень підготовки команд, рівень розвитку, виявити лідерів і опрацювати відносини.Тимбилдинг на природе. Команда Быстрого Реагирования. Тимбилдинг на открытой площадке.КОМАНДА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ
.
Набір вправ для тімбілдінгу на природі.

  Залежно від рівня підготовки команд до програми тимбілдингу "Команда Швидкого реагування" може бути включений набір вправ одного з трьох рівнів складності.
Перший ступінь складності тимбілдингу передбачає виконання поставлених перед командою завдань у встановлені терміни за мінімальної нарузки.
Третій ступінь – виконання завдань в умовах обмежених ресурсів, з мінімальними витратами та найкоротші терміни.

 


Тимбилдинг на природе, за городом. Тимбилдинг на открытой площадке.МОТУЗКОВИЙ КУРС.
Набір вправ для тімбілдінгу на природі.

  Програма тимбілдингу є комплексом вправ, які розвивають в учасниках «командний дух», почуття довіри, відповідальності за результат. Тімбілдінг складається з рухомих вправ, які можна виконати лише усією командою з повною віддачею кожного учасника. Перемога приходить лише у тому випадку, якщо вправу виконано кожним учасником на 100%.
«Мотузковий курс» стимулює учасників тренінгу до командної роботи та командної взаємодії, виробляє почуття впевненості у власних силах, підвищує самооцінку.
Тривалість від 2 до 4 годин.
 


Тимбилдинг на природе. Провести тимбилдинг на открытой площадке.У ПОШУКАХ ЕЛІКСИРУ.
Набір вправ для тімбілдінгу на природі.

 "У пошуках еліксиру" - це систематизований активний тимбілдинг. При проходженні тимбілдингу учасники отримують від тренера завдання на виявлення та відпрацювання комунікативних навичок, інтелектуальних здібностей, стресостійкості. Усі команди, що беруть участь у програмі, об'єднані однією спільною метою. Від результатів виступу кожної окремої команди залежить успіх усієї компанії загалом. Такий підхід посилює відповідальність учасників та значущість вкладу команд у спільну перемогу.

 

ВИЇЗНІ КОМАНДНІ КВЕСТИ

 

Выедной командный квест на корпоратив. Заказать квест на кропоратив Киве.Виїдний командний квест на корпоратив. Замовити квест на кропоратив Ківе. Командні квести проводяться як на відкритих майданчиках, так і в приміщеннях. Квести відбуваються у супроводі досвідчених інструкторів. Студія "Пелікан" пропонує виїзні командні квести з кількох напрямків:
- рольові розмовні квести (Ток Квести);
- пішохідні квести;
- квести по базам;
- Лінійні квести.
Програми квестів складені за оригінальними сценаріями, мають свою спрямованість і розраховані на різний рівень підготовки учасників.ков.

Дізнатися більше

 

ТІМБІЛДІНГ: КОМАНДНІ ІГРИ, АКТИВНОСТІ.

Командные упражнения, аттракционы, для тимбилдинга. Тимбилдинг Киев.
 

Зберіть програму з тимбілдингу з вправ, які на вашу думку, найкраще підходять для вашої компанії. Чи плануєте проведення тимбілдингу в приміщенні чи на природі, для великої чи маленької компанії, з рухомими чи логічними завданнями, на пару годин чи на цілий день? Ми забезпечимо цікаві завдання, оригінальний реквізит, супровід досвідчених інструкторів.

Дізнатися більше

 

ДІЛОВІ ІГРИ

 

 Бизнес игры, квесты для корпоратива на природе, открытой площадке.
Бізнес-ігри, квести для корпоративу на природі, відкритий майданчик.
Будь-який успішний бізнес спирається на активну, згуртовану, цілеспрямовану команду. Бізнес ігри – найбільш ефективний метод для розвитку ділових якостей, Soft Skills. Ділові ігри студії "Pelican" - це сучасні командні ігри, під час яких учасники налагоджують контакти, ведуть переговори, презентують себе та свої ідеї. Проводити ділові ігри можна як у приміщеннях, і на відкритих майданчиках

 

Дізнатися більше►

 

Тімбілдінг на природі. Київ.

Мотузковий курс.     Командні комунікативні ігри.  Командні Квести.


Тімбілдінг на природі. Київ.


 

 


Квест, тімбілдінг на кораблі, теплоході, яхті.
Корпоратив на корабле, организация квеста на теплоходе место Киев.
Корпоратив на кораблі, організація квесту на теплоході місце Київ. У літній час стає актуальним питання: "Як цікаво та пізнавально провести корпоратив, корпоративний пікнік?".
Тімбілдинг на теплоході дозволяє не тільки з користю провести час, але так само втекти від міської задухи, ковтнути свіжого повітря, помилуватися мальовничими краєвидами. У теплу літню пору можна використовувати верхню палубу корабля. При проведенні тимбілдингу за холодної погоди краще використовувати кают компанію.
Студія "Пелікан" пропонує програми з тимбілдінгу, які можна провести в обмеженому просторі, на теплоході, кораблі або яхті.
Наші виїзні командні квести, комунікативні ігри, ігрові тренінги з тимбілдингу розраховані на різну кількість учасників – від 8 до 100 осіб.
Залежно від завдань, які необхідно вирішити за допомогою тимбілдингу, сценаристи студії "Пелікан" підберуть найбільш відповідне рішення - становитимуть оптимальну програму тимбілдингу на теплоході.

  Дізнатися більше►


Проведення тімбілдингу на природі Київ.

Організація та проведення тимбілдингу на природі, у лісі, у парках Києва.
Останнім часом стало популярним замовляти корпоративні квести у міських парках у Києві. Це значно економить бюджет, бо проїзд коштує дорого. Крім того, київські парки мають зони для приготування шашликів, будиночки та лавки. Інструктори та професійні ведучі проведуть тимбілдинг на природі, спортивні ігри, майстер класи, віїздні квести, активності на природі, командні завдання. Ваші партнери та співробітники отримають масу задоволення від стрільби з лука, пневмогвинтівки, пістолета в тирі. Від негоди та палючого сонця вас захистять намети та тенти. Продовженням літнього тімбілдінга на природі, корпоративного пікніка, корпоративу на природі стануть: запальна дискотека та танці біля багаття.
Студія «Пелікан» організує та проведе тимбілдинг на природі Київ, корпоратив на природі Київ, літній тимбілдинг Київ у мальовничому місці. Наші авторські програми на: літній тімбілдінг на природі доставлять море позитивних емоцій та яскравих вражень.
.

 

Музыкальное сопровождение, дискотека на летний корпоратив, пикник Киев.

Звертайтесь! Переконайтеся самі.
 

Тренінг Центр "Альянс" - 100+ програм для тімбілдінгу.

Ивент агентство Белый Пеликан Киев.

Україна  г.Київ
+38 (066) 312-32-18//   (063) 237-28-93
ел. поштою:
office@eventbest.com.ua
 
 

 

   

Корпоратив на природе Киев, корпоративный пикник Киев, квест командный, квест тематический, летний корпоратив Киев, проведение корпоративных пикников Киев, летний

 Літній тімбілдінг на природі. Київ.

Багато компаній вважають, що спільне поїдання шашликів – зміцнює командний дух співробітників, підвищує лояльність до компанії, довіру та повагу до керівництва. Напевно, тому багато керівників влаштовують рясні частування.
«Ситий і задоволений» співробітник після такого корпоративу більше поважатиме начальство і краще працюватиме – так вважають багато керівників. А що думають працівники, для яких влаштовують тімбілдінг на природі? Працівники впевнені, що вони так важко та старанно працюють на благо компанії, що керівництво просто зобов'язане їх розважати та пригощати. І співробітники поводяться відповідно: «Я прийшов відпочивати – що хочу, те роблю. Маю право!"
На перший погляд, все просто чудово! Кожен отримує те, що хоче. Звідки тоді почуття незадоволеності у співробітників та бажання отримати готівкою те, що було витрачено на «тимбілдинг»?
Відповім коротко – такий формат проведення "тимбілдингу" не стільки гуртує співробітників, скільки прищеплює споживче ставлення до компанії.
Чому я про це пишу – просто тому, що працюю в цій сфері з 1995 року. Дуже багато бачила і мені є що розповісти. Але сьогодні не прийнято читати довгі опуси, тож пишу стисло.

Яким має бути літній тімбілдінг на природі?

Безпечним – це на першому місці та стосується всього: дороги до місця проведення, місця проведення, їжі, розваг…

Насиченим – позитивом, цікавою інформацією, спілкуванням, новими враженнями.


Коротким – не більше 6-8 годин з урахуванням дороги.

Помірним - у плані їжі та спиртного.

Корисним для співробітників, компанії, місця, країни.
Зробіть щось корисне:
приберіть у парку, поспілкуйтеся, дізнайтесь щось нове та цікаве для себе, для розвитку, для плідної роботи.

Вікторія Ластовецька, директор.